معرفی وبسایت جدید بیاموز b-amooz

زبان بیاموز برای کاربران ios و ویندوز

هفته گذشته بالاخره کار بر روی بخش های اصلی از وبسایت جدید آموزشی بیاموز تموم شد و این وبسایت رو به صورت اولیه بالا اوردیم. خواستم در اینجا کمی وبسایت جدید رو معرفی کنم و در رابطه با دلایل ایجاد این وبسایت کنیم.

در حال حاضر کاربران زیادی از ما درخواست توسعه نسخه ios از اپلیکیشن زبان بیاموز برای کاربران آیفون رو دارن و مدت زیادیه که ما برای راه اندازی این نسخه برنامه ریزی کردیم از طرفی برخی کاربران هم درخواست دسترسی به برنامه در ویندوز رو دارن. با توجه به اینکه توسعه نسخه ios زمانبر خواهد بود (کار بر روی این نسخه حتما در سال اینده شروع خواهد شد) و ما هم برنامه ای برای ایجاد نسخه pc نداریم. سعی کردیم به طور موقت یک نسخه اولیه و آنلاین از محتوای برنامه رو به صورت یک وبسایت رایگان در اختیار این کاربران قرار بدیم. این نسخه وب تقریبا شامل تمام محتوای منتشر شده در اپلیکیشن میشه اما برخی از ویژگی های اون رو نداره . به طور خلاصه این وبسایت شامل این بخش ها میشه:

از نظر زبان های تحت پوشش

در حال حاضر وبسایت از نظر زبان ها سه زبان اصلی ما رو پوشش میده:

به زودی بخش آموزش ترکی هم به وبسایت افزوده خواهد شد.

از نظر بخش های تحت پوشش

وبسایت در حال حاضر شامل تقریبا همه بخش های اصلی برنامه می شود. بخش هایی مثل:

  • آموزش واژه آموزی: بخش واژه اموزی شامل همه دسته بندی های کلمات در برنامه می شود. البته امکان مطالعه کلمات با امکانات داخل برنامه مثل فلش کارت و لایتنر در وبسایت هنوز ایجاد نشده اما به دسترسی برای یادگیری کلمات وجود دارد و با کلیک روی کلمات میتوانید به معانی در دیکشنری هم دسترسی داشته باشید.
  • آموزش گرامر: با وجود اینکه بخش کتابخانه گرامری در وبسایت یکی از بخش های پیشرفته برنامه است اما در وبسایت به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گرفته.
  • آموزش تلفظ و الفبا: بخش تلفظ و الفبا هم مشابه بخش گرامر یکی از امکانات پیشرفته اپلیکیشن است اما در وبسایت به صورت رایگان در دسترس خواهد بود.

بخش های مختص وبسایت

بخشی با عنوان کشورها به صورت اختصاصی برای وبسایت طراحی شده. در این بخش که در صفحه اول هر زبان پایین صفحه منتشر شده، تمام کشورهایی که مرتبط با یک زبان هستند به طور خلاصه از نظرهای مختلف مثل تاریخ، مردم شناسی، سیاست و اقتصاد، شرایط ویزا و … بررسی میشن. این اطلاعات میتونه به زبان اموزهایی که قصد مهاجرت یا سفر دارن در انتخاب مقصد بهتر کمک کنه.

علی شهدوست

علی شهدوست

من علی شهدوست مدیر محتوای مجموعه بیاموز هستم. در اینجا در رابطه با نظرات و دغدغه‌هایم می‌نویسم. در صورتی که نظری داشته باشید از خواندنش خوشحال می‌شوم.

14 نظر